FootBoom ⚽ Новости Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка

Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка

1955
Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка

У протистоянні Греції та Боснії і Герцеговини вкрай складно виділити фаворита. Греки розташовуються вище у турнірній таблиці, але вони ще не зустрічалися з Бельгією. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко намагається розібратися на що можна поставити у цій грі.

Перш за все Греція та Боснія і Герцеговина це основні претенденти на другу сходинку групи Н. Звісно, Бельгія тут фаворит, а Естонія, Кіпр і Гібралтар навряд чи зможуть претендувати за високі місця. Відтак протистояння греків і боснійців є ключовим. Загалом команди зіграли між собою 7 матчів: чотири виграли греки, двічі була нічия і лише одна перемога збірної Боснії і Герцеговини. Цікаво, що у трьох останніх офіційних іграх боснійці не поступалися грекам.

Греція під керівництвом німця Мікаеля Скіббе вже не програє всім підряд, як це було минулого відбіркового циклу. Наразі греки взяли 9 очок з 9 можливих і з позитивом підходять до дуелі з прямим конкурентом. З основних гравців бракує лише Маноласа з «Роми», але це може певним чином зіграти за одну зі ставок, а саме – «обидві заб’ють». Для Греції обов’язковим завданням є забити конкуренту у домашньому матчі, особливо після безгольової домашньої поразки від Білорусі у товариській грі. Загалом господарів може влаштувати навіть нічия, але сподіватися на такий результат надто небезпечно навіть попри візуальну рівність шансів у команд – не дарма ж коефіцієнти букмекерів на П1 нічию та П2 майже рівні!

А у Боснії і Герцеговини є Джеко. Едін у феноменальній формі у Серії А, саме він своїми голами забезпечив перемогу над Кіпром. Боснійці зазвичай потужно грають вдома, але й на виїзді вмінь Джеко, Ібішевича, П’янича та компанії має вистачити аби відзначитися бодай раз. Оборона у греків (та ще й без Маноласа) небезгрішна, а такій потужній атакувальній збірній, як Боснія і Герцеговина, просто негоже другий матч поспіль не забивати. Хоча загалом охарактеризую шанси обох команд як рівні та додатково запропоную ставку на нічию.

Ставка: Обидві заб'ють

коеф. 1.91 (Парі-Матч)

Ставка матча
Отбор к ЧМ-2018. Европа 13.11.16 21:45
ГрецияГреція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка - изображение 1 - Босния и ГерцеговинаГреція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка - изображение 2
Обе забьют - Да
Коэффициент: 1.91
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 сентября
31 июля
28 июля
25 июля
23 июля
22 июля
20 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения