FootBoom ⚽ Новости Швеція - Англія: відеопрогноз Романа Бебеха

Швеція - Англія: відеопрогноз Романа Бебеха

1991
Швеція - Англія: відеопрогноз Романа Бебеха

Напередодні матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 між національними збірними Швеції та Англії журналіст проекту FootballHub Роман Бебех дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роман зазначив:

Швеція дуже добре проявила себе на чемпіонаті світу як організований колектив без зірок. Ніхто, напевно, не очікував, що вони доберуться так далеко. Англія завжди провалювалася на важливих стадіях, але мені здається, що вдала серія пенальті проти колумбійців дасть їм поштовх. Тому мій прогноз - Англія пройде до півфіналу. Підбір виконавців у неї набагато вищий.

Матч другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Швеції та Англії відбудеться у Самарі на стадіоні "Самара Арена" 7 липня о 17:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201807.07.18 17:00
ШвеціяШвеція - Англія: відеопрогноз Романа Бебеха - изображение 1 - АнгліяШвеція - Англія: відеопрогноз Романа Бебеха - изображение 2
Прохід Англії
Коефіцієнт: 1.45
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 сентября
31 июля
28 июля
25 июля
23 июля
22 июля
20 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения